Lars Markesteijn (Examiner)
Activity: Examination
Jaci Huws (Examiner)
Gary Robinson (Examiner)
Christopher Staples (Examiner)
John Cunningham (Examiner)
Morwenna Spear (Examiner)
Panagiotis Ritsos (Examiner)
Sue Niebrzydowski (Examiner)
Ceryl Davies (Examiner)
Simon Neill (Examiner)
Simon Curling (Examiner)
Simon Middleburgh (Examiner)
Tom Rippeth (Examiner)
Sarah Pogoda (Examiner)
Anna Saunders (Examiner)
Helena Miguelez-Carballeira (Examiner)
Alec Moore (Examiner)
Gill Windle (Examiner)
Paul Mullins (Examiner)
Catrin Hedd Jones (Examiner)
Aled Llion Jones (Examiner)
Ayan Orujov (Examiner)
Vian Bakir (Contributor) & Andrew McStay (Contributor)
Activity: Other
Vian Bakir (Participant)
Eifiona Wood (Contributor)
Vian Bakir (Contributor)
Rebecca Crane (Contributor)
Leona Huey (Contributor)
Joanna Wright (Organiser)
Dawn Wimpory (Contributor)
Aled Llion Jones (Contributor)
Richard Craig (Contributor)
Gwawr Maelor (Contributor)
Geran Hughes (Contributor) & Manon Jones (Contributor)
Andrew McStay (Contributor) & Vian Bakir (Contributor)
Sara Closs-Davies (Contributor), Hefin Gwilym (Contributor) & Dave Beck (Contributor)
John Healey (Contributor), Fergus Sinclair (Contributor) & Lorraine Gormley (Contributor)
Iestyn Woolway (Contributor)
Joanna Wright (Contributor)
Ceryl Davies (Contributor)
Nathan Bray (Contributor)
Sarah Pogoda (Contributor)
Nathan Abrams (Contributor), Thora Tenbrink (Contributor), Simon Willcock (Contributor), Anais Auge (Contributor), Maciej Nowakowski (Contributor), Louise Hassan (Contributor), Morwenna Spear (Contributor), George Roberts (Contributor), Hayley Roberts (Contributor) & Saffron Steele (Contributor)
Raimund Karl (Participant)
Vian Bakir (Reviewer)
David Dallimore (Contributor)
Rebecca Crane (Organiser)
Kami Koldewyn (Reviewer)
Gerwyn Wiliams (Contributor), Manuela Perteghella (Organiser), Ricarda Vidal (Organiser) & Deryn Rees-Jones (Organiser)
Joseph Edwards (Contributor)
Guto Puw (Contributor)
Catarina Gomes Seidi (Recipient)
Raimund Karl (Host)